Нововведення, які з'являються у FIFA 21


Дата:
Нововведення, які з'являються у FIFA 21
   

Улучшений дріблінг та підготовка ігроків. Нововведення, які з'являються у FIFA 21
Нові фішки додають гри ще більше реалістичності.

Реліз нової версії FIFA в цьому році вийшов на початку жовтня. Однак перша інформація про том, чим нова версія футболу від Electronic Arts, буде відрізнятися від попередньої, що з'являється вже зараз. Ми ознакомились з першими матеріалами розробників та готових повідомлень, які цікавлять новинки, варто знати від FIFA 21.

Улучшенный геймплей
Геймери неодноразово критикували серію FIFA за прямолінійність, у відлічі від того же Pro Evolution Soccer, і тепер у EA Sports, мабуть, з'явився достойний відповідь. Одного з головних фішеків ігор станет система Creative Runs, яка дозволить футболістам діяти більш творчо, видаючи суперника цікавими атаками та строю неприступних редутів у захисті.

Нововведення, які з'являються у FIFA 21


Помимо цього в FIFA 21 будуть вдосконалені елементи дріблінга та обводки. Тепер захисникам буде недостатньо наблизитись до суперника, щоб перехватити м'яч, а у атакуючого ігрока з'явиться вибір між серіями простих футбольних хітростей, які приєднуються застосовувати, що знаходяться з положень і характеристикою суперника.

Одною з любопитних особливостей станет опція продовження атаки після фола. Якщо знайдете ситуацію на поле, ви зможете прийняти рішення - або піднятися і продовжити атаку, або зупинити іграшку та виконати стандарт.

EA Sports також перевірила велику роботу над підведенням ігроків на поле. Тепер партнери, які керують комп'ютером, будуть відгукуватися: стан відкриватиметься під передачею, активне переміщення по полю та самостійно прийматиме тактичні рішення, вибиратиметься в меню.

Нові фішки в «Карьере»

Багато з анонсованих нововведених станів приємного сюрпризу для тих, хто любить розвивати команду в режимі «Кар'єра». Во-первих, FIFA 21 розширив спектр можливостей для підготовки футболістів. Наприклад, можна змінити основну позицію гравця - перевести захисника в напівзахист, а гравця з флангом навчити грати в центрі поля.

Крім того, в грі з'являється система Sharpness, яка підскаже, навколишнє ігрове готовність до матчу. Як і в реальному спорті, на введення футболістів буде впливати не тільки фізична форма, а й моральне стан: тривалість контракту, мотивація на конкретну суперніку та загальне настрій.

Нововведення, які з'являються у FIFA 21


В Electronic Arts відмічають, що тепер нам буде простіше зробити свою команду більше тут і зараз. Оновлення трансферів дозволяють взяти гравця в оренду або в кредит за умови поступової виплати або обміну іншої футболісти. Варіацій FIFA 21 запропонувати досить.

І ще кое-що. Це накопичилося: відбулося відображення інформації про заміну повноценної інтерактивної симуляції. Ігрок може спостерігати за ходом поїздки за схемою та в будь-який момент вступити, щоб внести зміни в ход матчу, а також взяти на себе управління у часі угливих або штрафних. В індивідуальному порядку, що EA, в тому, що від авторів того же Football Manager, раньше обходилася без такої нужної фішки.

Нововведення, які з'являються у FIFA 21


Інші покращення

Раніше стало відомо, що нова версія FIFA вже підготовлена ​​до виходу PlayStation 5 та Xbox Series X - розробники впевнені, що на консолях наступного покоління матч буде завантажено за кілька секунд. Крім того, на нових консолях можна побачити покращене освітлення, реалістичний звук та правдоподобні руху ігроків. Особливе увагу також звертайте увагу на виброотдаче на контролері PS5.

Автори FIFA 21 також відзначають, що в нову гру буде включено більше 17 000 реальних ігроків з більш ніж 700 клубів. Можливо, одним із сюрпризів (анонс більшої частини новинок Е. А. залишився в серпні) станет доповнення в іграх сучасних судей: уважні ігроки вже розглядали віртуальну Майкла Діна.БЛОГИ >
Добавить блог

Лучшие молодые игроки в FIFA 18...

Кто именно будет последующим Месси либо Роналду согласно версии основной футбольной игры. Состоялся выход FIFA 18 — еще одного выпуска основного...

Впечатление и эмоции от FIFA 18...

Главная футбольная соревнование нашего времени за время начала чуточку получше. Однако только лишь чуточку. Каждый годик создатели спорт игр...

EA о карьерном режиме FIFA 18...

В предыдущих частях FIFA приобретение и торговля футболистов оформлялись с помощью электрической почты. Теперь диалог станут протекать в настоящем...