Як FIFA 21 буде відрізнятися від FIFA 20


Дата:
Як FIFA 21 буде відрізнятися від FIFA 20
   

Як FIFA 21 буде відрізнятися від FIFA 20

Нехай 2020 рік виявився не найпростішим для всього світу, на плани з випуску черговий частини FIFA він не сильно вплинув. EA Sports ретельно працювала цілий рік, щоб головний футбольний симулятор в ігровій індустрії став ще краще. FIFA 21 вже почала потроху обростати подробицями. Ми побували на закритій презентації гри і зараз розповімо про основні нововведення в геймплеї, які очікують гравців.

Нові фішки додадуть грі ще більше реалістичності.
У EA Sports розуміють, що багато грають в FIFA 21 виключно заради улюблених команд і гравців. Тому розробники постаралися ще краще перенести індивідуальність зірок футболу в інтерактивний формат. Тепер на стиль гри впливає більше число параметрів гравців. Це дозволить кожному відчуватися сильною індивідуальністю, а не просто модельки.У FIFA 21 з'явиться новий вид дриблінгу, який розробники називають «моторним». Його робили на основі рухів кращих футболістів світу, а його мета - допомогти швидше і краще обходити захисників, уміло переміщаючи м'яч з одного боку в інший. Так команда розробників хоче зробити дриблінг більш плавним, але в той же час агресивним.

Іноді моторний дриблінг буде включатися автоматично, наприклад, при тісному контакті із захисником команди-суперника. Так у вас з'являться додаткові можливості для нападу. Втім, контекстуальний моторний дриблінг можна відключити, якщо ви віддаєте перевагу повний контроль над тим, що відбувається.

Як FIFA 21 буде відрізнятися від FIFA 20


З'являться і нові можливості для контролю команди. За допомогою правого стіки тепер можна буде вільно вказати напрямок, в якому побіжать ваші напарники. А якщо гравець вже віддав пас, у вас залишиться можливість для його контролю, щоб спланувати складні тактики.

При цьому у вас буде небагато часу, щоб встигнути задати напрямок руху. Так розробники не тільки хочуть уникнути конфліктів з іншими командами і рухами, а й спонукати гравців освоїти нові можливості. Уміння задати напрямок руху для напарників можна буде спокійно доводити до досконалості в режимі тренування.

Як FIFA 21 буде відрізнятися від FIFA 20


Штучний інтелект гравців обіцяють вивести на новий рівень. У EA Sports прописали окремі правила і патерни для AI в нападі та захисті. Гравці будуть краще аналізувати ситуацію на полі і постараються самостійно пройти крізь захист ворожої команди.

Зміни в AI будуть помітні практично в будь-яких ситуаціях. Напарники будуть підлаштовуватися під ваш стиль гри, вибирати зручне позиціонування для гольових передач і вести себе максимально адекватно. Розробники хочуть, щоб грамотна оцінка ситуації на полі винагороджувалася голами частіше. А без адекватного штучного інтелекту це неможливо.

Попрацювали в EA Sports і над системою зіткнень гравців. Вона дуже важлива для боротьби за м'яч на дуже близьких дистанціях. Тепер гравці зможуть перестрибувати один одного і самостійно уникати падінь. Якщо зіткнення неминуче, то гравець постарається згрупуватися так, щоб отримати менше пошкоджень і швидше повернутися в гру. Бути може, знамениті баги колізій, якими славиться FIFA, з виходом нової частини залишаться в минулому.

Як FIFA 21 буде відрізнятися від FIFA 20


Любителям складних випробувань повинен сподобатися режим під назвою Competitor Mode. Він підлаштувати AI ворожої команди так, що та буде імітувати стиль гри кращих киберспортівних гравців в FIFA. Так кожен гравець може відчути себе на великих турнірах по FIFA, а AI змусить попотіти навіть досвідчених фанатів серії.

Розробники проаналізували інформацію, отриману на основі FIFA 20, щоб зробити кожну роль в команді в наступній частині ще краще і приємніше. Наприклад, швидкість нападників трохи зменшили, щоб знизити кількість забитих ними голів. У EA Sports хочуть заохочувати цікаві тактики, а не банальні атаки в лоб. А ось у захисників з'явиться більше можливостей для позиціонування.

Окремо творці ігор попрацювали над анімаціями. Вони стали не просто плавніше, але і краще телеграфують всі рухи гравців. «Більш плавне» і «чуйність» в принципі виявилися головними словами, які звучали під час закритої презентації FIFA 21. Розробники прагнуть до того, щоб у вас завжди був контроль над тим, що відбувається на екрані.

Як FIFA 21 буде відрізнятися від FIFA 20


Але в той же час FIFA 21 стане більш дружелюбним для новачків. Гравці під вашим управлінням зможуть здійснювати автоматичні паси і удари по воротах. Знову ж, позначається акцент на позиціонуванні вашої команди по полю, за яке відповідаєте виключно ви.

Поліпшили і онлайн-складову. Щоб домогтися плавності, команда FIFA 21 серйозно попрацювала над мережевим кодом гри. У новій частині FIFA онлайнові матчі повинні викликати менше проблем, щоб ніщо не відволікало від футболу.

І це лише основні нововведеБЛОГИ >
Добавить блог

Лучшие молодые игроки в FIFA 18...

Кто именно будет последующим Месси либо Роналду согласно версии основной футбольной игры. Состоялся выход FIFA 18 — еще одного выпуска основного...

Впечатление и эмоции от FIFA 18...

Главная футбольная соревнование нашего времени за время начала чуточку получше. Однако только лишь чуточку. Каждый годик создатели спорт игр...

EA о карьерном режиме FIFA 18...

В предыдущих частях FIFA приобретение и торговля футболистов оформлялись с помощью электрической почты. Теперь диалог станут протекать в настоящем...